Nasz zespół

lekarz dentysta Maciej Prylinski

lek. dentysta Maciej Pryliński

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Uczelnię ukończyłem w 2010 roku i odbyłem staż podyplomowy w Instytucie Stomatologii w Łodzi. Po powrocie do rodzinnego Włocławka kontynuowałem swój rozwój zawodowy odnajdując największą pasję w mikroskopowym leczeniu endodontycznym oraz protetyce. Swoją wiedzę i umiejętności w dalszym ciągu poszerzam uczestnicząc w różnego rodzaju kursach i szkoleniach. W leczeniu swoich pacjentów kładę nacisk na precyzję oraz osiągnięcie najlepszego efektu leczniczego możliwie najmniej inwazyjnymi metodami, w czym pomagają mi nowoczesne sprzęty m.in. mikroskop oraz tomografia komputerowa.

Prywatnie interesuję się m.in. motoryzacją oraz koszykówką. Wolne chwile najchętniej spędzam aktywnie z rodziną z naciskiem na wycieczki rowerowe i żeglarstwo.

lek. dentysta Małgorzata Gdak

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, którą ukończyłam w 2011 roku. Po ukończeniu studiów swoją pracę zawodową rozpoczęłam w Instytucie Stomatologii w Łodzi. Stale podwyższam swoje kwalifikacje tak, aby zapewnić pacjentom jak najwyższy poziom leczenia. W pracy zawodowej zajmuję się głównie leczeniem endodontycznym i protetycznym przy użyciu mikroskopu. W wolnych chwilach lubię spędzać czas aktywnie (fitness, jogging, pływanie).
Małgorzata Gdak lekarz specjlista
asystentka gabinet dentystyczny Prylinski

higienistka Małgorzata Ciechanowska

Jestem absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, gdzie uzyskałam tytuł magistra biologii a także studium na kierunku higienistka stomatologiczna. Swoją wiedzę z zakresu higienizacji i profilaktyki poszerzam poprzez udział w różnego typu szkoleniach. W wolnych chwilach czytam książki o tematyce samorealizacji, relacji i inteligencji emocjonalnej.

Higienista Jakub Pomichowski

Jestem absolwentem Uniwersytetu Katolickiego Najświętszego Serca (Università Cattolica del Sacro Cuore) w Rzymie, gdzie ukończyłem studia licencjackie na kierunku Higienistyka Stomatologiczna. Praktykowałem w wielu oddziałach kliniki stomatologicznej w szpitalu A.Gemelli w Rzymie. Swoją wiedzę wciąż poszerzam poprzez udział w szkoleniach
z zakresu higienistki, profilaktyki i periodontologii, w Polsce oraz za granicą.
Swój urlop najchętniej spędzam w Rzymie, gdzie się urodziłem. Natomiast na co dzień wolne chwile poświęcam na składanie dużych, skomplikowanych modeli samochodów
i samolotów.
Klimatyzowane pomieszczenia
Lokal przystosowany dla niepełnosprawnych
Płatność kartami